Meble Pokojowe

W urządzaniu naszego mieszkania chcemy tak aby całość wyglądało tak jak sobie zaplanowaliśmy. Spędzamy całe godziny nad katalogami z meblami, gdyż chcemy żeby było perfekcyjnie.

Podkategorie

FORTE

Meble, które inspirują

MEBLE "FORTE" jesteśmy czołowym polskim producentem  i eksporterem mebli. Ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku meblowym Firma  zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb i gustów Klientów oraz umiejętnemu śledzeniu  najnowszych trendów panujących w branży.

MEBLE WÓJCIK
ORYGINALNY DESIGN
Śledząc nowe trendy we wzornictwie oraz gusta i oczekiwania Klientów, tworzymy autorskie i oryginalne projekty, które łączą w sobie piękno, elegancję i funkcjonalność, wykorzystując innowacyjne pomysły, atrakcyjną kolorystykę oraz estetyczne materiały.
TARANKO
Meble Taranko charakteryzują się wysoką jakością, bogatym wzornictwem, klasyczną stylistyką i urozmaiconą kolorystyką. W kolekcjach firmy odnaleźć można także nowoczesne modele mebli, jak również meble zaprojektowane z myślą o branży hotelarskiej.
SZYNAKA

Nowoczesne zestawy adresowane do ludzi niezależnych, otwartych na aktualne trendy.

Niebanalne zamysły, które sprawiłą, że nie przejdziesz obojętnie obok.

Podkreślają indywidualizm mebla.

LAYMAN
Urządzając wymarzony  dom czy mieszkanie, staramy się stworzyć wnętrze, które będzie odzwierciedlało nasze pasje i zainteresowania. Dom jest  oazą, w której odpoczywamy i spędzamy wolny czas w gronie najbliższych osób. Dlatego nie zwykle ważnym elementem są dobrze dobrane meble, które zapewnią nam komfort i swobodę użytkowania.
FADOME
Nasze meble systemowe oferujemy jako gotowe nowoczesne zestawy lub w postaci samodzielnego doboru poszczególnych elementów systemu. Wówczas każdy może stać się autorem swojego wnętrza.
MEBLAR
Nasza oferta posiada szereg mebli systemowych, zapewniających kompleksowe rozwiązania do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, salonu, sypialni, przedpokoju, garderoby,  powierzchni biurowych i hotelowych.
MEBIN

Kolekcje nagrodzone złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Meble w 100% wyprodukowane w Polsce

WAJNERT
Firma WAJNERT MEBLE prezentuje ofertę zawierającą meble pokojowe. Dzięki takim bryłom jak komody, witryny, szafy, szafki, półki, regały, przestrzeń stanie się idealnym miejscem do wypoczynku, zabawy, a w niektórych przypadkach również pracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria...

Strona główna   |   Raty   |   Kontakt
Copyright © 2011 ARTANE. Wszystkie prawa zastrzeżone.                                                                                                                                                                   
Projekt i wykonanie duovision.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości